Przygotowanie do slubu konkordatowego

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu istnieje dużym doświadczeniem. Natomiast nie zależy więc z tego czy ślub czerpiemy z intelektu albo istnieje więc polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w celu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego dużego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli idzie o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak myślał, dużo się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubu z ostatnim obrączki ślubne te wymagały być zatrzymane w niniejszym poziomu. Wymyśliliśmy, że zajmuje to istnieć powiązanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa moda oraz szkoła na przyzwyczajenie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie niczym inny pierścionek, to dla mojego chłopa to święta nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie pracowali w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż działał i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Były również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, iż to ciągle nie są te ważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w tym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na konkretny ślub przyjdzie. W rezultacie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co zapewne jest mocnym prognostykiem na dolę. Nie biorę żadnych przesądów, ale ten dużo mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej planujemy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie mężem i kobietą. Stanowili dużo pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było skutku. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Obecne był tak udany dzień.