Zimne napoje a zdrowie

http://pt.healthymode.eu/african-mango-o-melhor-suporte-para-a-sua-perda-de-peso/

W upalne dni ludzie często marzą o napoju, który dodatkowo zaspokoiłby ich zainteresowanie oraz orzeźwił. W takim przypadku doskonale zbierają się koktajle na podstawie mleka, kefiru, jogurtu naturalnego czy i kruszonego lodu. W internecie oraz sztukach kucharskich można odnaleźć mnóstwo wzorów na świeże napoje tego gatunku. Oczywiście można zaopatrzyć się w smaczne koktajle w restauracji, supermarkecie lub lodziarni, ale o nauczyć się tworzyć je jedynemu. Jest wówczas nie tylko zdecydowanie tańsze rozwiązanie, ale jeszcze większe. Eksperymenty w kuchni dają wielką satysfakcję. Z pewnością nasze zainteresowania docenią członkowie rodziny albo znajomi, którzy wpadną z wizytą w każdy upalny dzień.

Koktajl bananowyKoktajlem, który tenże najczęściej przygotowuję, stanowi ostatni o smaku bananowym na bazie mleka. Banany można zdobyć o wszystkiej porze roku, nie tylko latem, a mleko to fakt wyposażenia każdej lodówki. Dodatkowo banany to pewne z najpopularniejszych owoców na targu. Otrzymany napój jest piękny, dobry i zdrowy - jednak każdy gęsty koktajl można traktować jak oddzielny posiłek.

Koktajl truskawkowyInnym popularnym sposobem napoju jest ten o smaku truskawkowym. Najlepiej tworzyć go w czasie letnim, od czerwca do sierpnia, kiedy truskawki są najlepsze i tanie na dowolnym stoisku. Odpowiednim rozwiązaniem jest związanie mleka, truskawek i owoców - ta niesamowita książka będzie przyjaznym doznaniem dla polskich kubków smakowych.

Tak można wymieniać przepisy bez końca. Koktajl o smaku owoców leśnych, zrobiony z malin, jeżyn i jagód? Dlaczego nie! A może brzoskwiniowe orzeźwienie? W sukcesie brzoskwiń jako baza koktajlu lepiej sprawdzi się kruszony lód niż mleko czy kefir. Oraz co powiesz na mix truskawki i kiwi, zakrapiany cytryną? Miej tylko, by upewnić się, że kiwi nie jest mocne - mówię z badania.

Rozdrabniarka do owocówOczywiście pogląd na koktajl i finalne skutki to dalej nie wszystko. Trzeba posiadać prawi sprzęt. Doskonale sprawdzi się wielofunkcyjny robot kuchenny z ciekawej firmy albo solidna rozdrabniarka do owoców. Na placu jest wiele takich wyników i o przeznaczyć chwilę na ich porównanie, aby wybrać taki, który doskonale zaspokoi nasze wymagania oraz potrzeby. Uważam, że o zainwestować w blender z pracą kruszenia lodu, który przyda się nie jedynie do deserów owocowych, ale i na przykład do tworzenia mrożonej kawy.